Percale katoenen gevoel dekbed wit – 200×200
€ 89,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Primaviera Deluxe percale katoen enkeldekbed — zacht 100% percale tijk met 400 gsm ECODOWN-vulling. Antiallergisch, huisstofmijtbestendig en ademend; koel in de zomer, warm in de winter. Warmteklasse 2, wasbaar op 40°C. Luxe, duurzaam en heerlijk comfortabel—perfect voor jouw nachtrust.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 400 × 350 × 50 cm |
| Anti-huisstofmijt | Ja |
| Anti-allergisch | Ja |
| Dekbeddikte | 3 cm |
| Fabrieksgarantietermijn | 2 ans |
| Tijk | 100% perkal katoen T233 TC |
| Vulgewicht | 400 g/m² |
| Warmteklasse | 2 |
| Maat | |
| Vulling | |
| Seizoen |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.