3D AIR Micro Touch Enkel Dekbed Wit – 140X220
€ 32,95 incl. BTW
Uitverkocht
Ontvang een e-mail als de voorraad weer is aangevuld
Toevoegen aan verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijst
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Sleeptime 3D Air Micro Touch enkel dekbed — zacht 100% micropercal tijk, 100% polyester vulling (400 gsm). 3D‑air band voor optimale ventilatie en temperatuurregulatie. Antiallergisch en anti-huisstofmijt, warmteklasse 2: koel, comfortabel en fris voor een goede nachtrust.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 400 × 350 × 50 cm |
| Anti-huisstofmijt | Ja |
| Anti-allergisch | Ja |
| Dekbeddikte | 3 cm |
| Fabrieksgarantietermijn | 2 ans |
| Tijk | 100% micropercal |
| Vulgewicht | 400 g/m² |
| Warmteklasse | 2 |
| Maat | |
| Vulling | |
| Seizoen |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.