Salvador taupe 200 x 220
€ 59,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Perfect voor jouw stijlvolle slaapkamer: Dreamhouse Salvador dekbedovertrek — zacht 100% katoen (T144), pintuck-dessin in taupe. Ademend, antiallergisch, kreuk- en strijkvrij. 200×220 incl. 2 kussenslopen (60×70), extra lange 20 cm instopstrook, sluiting met drukknopen. Wasbaar op 40°C, drogerbestendig.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 40 cm |
| Aantal kussenslopen | 2 |
| Afmeting | 200 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Oui |
| Couleur | taupe |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoen met plooitjes |
| Kwaliteitskenmerk 2 | T144 |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Matériau | Katoen |
| Materiaal bovenzijde | 100% katoen |
| Materiaal Onderzijde | 100% katoen |
| Marque | Droomhuis |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm Klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.