Beauty huidverzorging dekbedovertrek crème 200 x 220
€ 24,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Sleeptime Beauty Skin Care dekbedovertrek — luxe 100% micropercal satijn in warm rood. Zijdezacht, koel, ademend en anti‑allergisch voor een frisse nachtrust. Hotelkussenslopen (15 cm flap), drukknopen en brede 20 cm instopstrook voor gemak en een verzorgde uitstraling.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 40 cm |
| Afmeting | 200 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Oui |
| Couleur | Crème |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% micropercal |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 100 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Matériau | Micropercal |
| Materiaal bovenzijde | 100% Micropercal Satijn |
| Materiaal Onderzijde | 100% Micropercal Satijn |
| Marque | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm Klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type dekbedovertrek | Effen |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.