Riley Antraciet 200 x 220
€ 21,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Sleeptime Elegance Riley dekbedovertrek: zacht en soepel (80% katoen, 20% polyester). Trendy dessin met warme uitstraling, extra lange instopstrook en drukknopen. Anti-allergisch, kreuk- en sneldrogend. Geschikt voor 140×200/220 en dekbedden tot 220 cm. Makkelijk te wassen op 40°C — ideaal voor gezellige nachten.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 40 cm |
| Afmeting | 200 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Oui |
| Couleur | Antraciet |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 80% katoen / 20% polyester |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 150 g/m² |
| Matériau | Micropercal / katoen |
| Materiaal bovenzijde | 80% katoen / 20% polyester |
| Materiaal Onderzijde | 80% katoen / 20% polyester |
| Marque | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | 20 cm |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm Klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type dekbedovertrek | Tweezijdig bedrukt |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.