Luisa goud 240×220
€ 24,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Ontspan in luxe met het Sleeptime Elegance dekbedovertrek: zacht micropercal (80% katoen/20% polyester), ademend en anti‑allergisch. Inclusief twee kussenslopen met hotelvouw, drukknopen en wasbaar op 40°C. Tweezijdig, in goud; stijlvol comfort voor jou.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 45 cm |
| Afmeting | 240 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Oui |
| Inclusief slopen | Oui |
| Couleur | Goud |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 80% katoen / 20% polyester |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 150 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Matériau | Micropercal / katoen |
| Materiaal bovenzijde | 80% katoen / 20% polyester |
| Materiaal Onderzijde | 80% katoen / 20% polyester |
| Marque | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm Klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type dekbedovertrek | Tweezijdig bedrukt |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Wasbaar | Oui |
| Wasbaar op | 40 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.