Nairobi Groen 240 x 220
€ 79,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Dreamhouse Wild Marina dekbedovertrek voor jou: 100% katoen‑satijn (T200) met luxueus satijngevoel. Trendy blauw‑okergele palmprint, uni achterkant, inclusief hotelkussenslopen. Extra lange instopstrook met drukknopen, ademend, superzacht, antiallergisch en kreukvrij. Maat 240×220, wasbaar op 60°C en geschikt voor de droger.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 45 cm |
| Afmeting | 240 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Oui |
| Geschikt voor wasdroger | Oui |
| Couleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoensatijn |
| Kwaliteitskenmerk 2 | T200 |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Matériau | Katoen satijn |
| Materiaal bovenzijde | 100% katoensatijn |
| Materiaal Onderzijde | 100% katoensatijn |
| Marque | Droomhuis |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm Klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 240 cm |
| Type dekbedovertrek | Bovenzijde bedrukt / Onderzijde uni |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Luxe Satijn |
| Uniek verkoopargument 2 | Hoge kwaliteit |
| Uniek verkoopargument 3 | Trendy prints |
| Wasbaar | Oui |
| Wasbaar op | 60 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.