Bali Bamboe Touch dekbed wit 240 x 200 cm
€ 44,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Dreamhouse Bamboo Touch-dekbed: luxueuze zijdezachte tijk met holle vezelvulling, warmteklasse 2 — perfect voor het hele jaar. Anti‑allergisch, ademend en vocht-/warmteregulerend. Trapeziumstiksels voor gelijkmatige vulling. Wasbaar, drogerbestendig en inclusief luxe opbergtas. Comfortabel slapen voor gevoelige slapers.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 400 × 350 × 50 cm |
| Anti-huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Dikte van het dekbed | 4 cm |
| Geschikt voor wasdroger | Oui |
| Tijk | 100% polyester met bamboe-touch |
| Warmteklasse | 2 |
| Maat | |
| Materiaal | |
| Vulling | |
| Seizoen |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.