Velvet Band Zand/Grijs 140 x 220
€ 16,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Sleeptime Velvet band dekbedovertrek — chic, fluweelzacht en hotelachtig, perfect voor jou. Luxe velvetband in carré-stiksel, neutrale tint met effen achterzijde. 220 cm lengte, doorlopende instopstrook met drukknopen, wasbaar op 40°C, BSCI & Oeko‑Tex gecertificeerd. Antiallergisch, kreukvrij en duurzaam geproduceerd.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 140 x 220 |
| Anti-allergisch | Oui |
| Geschikt voor wasdroger | Oui |
| Couleur | Grijs / Zand |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% polyesterfluweel |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 200 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Materiaal bovenzijde | Microvezel |
| Materiaal Onderzijde | Microvezel |
| Marque | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Speciaal voor kinderen | Oui |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Luxe fluwelen band |
| Uniek verkoopargument 2 | Fluweelzacht |
| Uniek verkoopargument 3 | vierkant doorgestikt |
| Wasbaar | Oui |
| Wasbaar op | 40 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 | fluwelen band zandkleurig |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.