Percale Cotton Touch 4-seizoenen dekbed wit – 200×220
€ 149,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Primaviera Deluxe 4-seizoenen dekbed — percalkatoen tijk, Ecodown vulling (anti‑allergisch, huisstofmijtbestendig). Twee drukknoopdelen (zomer+herfst) combineerbaar tot warm winterdekbed. Luchtig, snel drogend, wasbaar op 40°C. Luxe comfort voor jou elke nacht.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 400 × 350 × 50 cm |
| Anti-huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Dikte van het dekbed | 2+2,5 cm |
| Fabrieksgarantietermijn | 2 ans |
| Geschikt voor wasdroger | Non |
| Stappen | Vierkant |
| Tijk | 100% perkal katoen T233 TC |
| Vulgewicht | 200+300 g/m² |
| Materiaal | |
| Vulling | |
| Seizoen |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.