Beauty Huidverzorging Dekbedovertrek Zwart 240×220
€ 29,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Sleeptime Beauty Skin Care dekbedovertrek (240×220) in rood — 100% micropercal satijn: zacht, koel en anti-allergisch, perfect voor een gevoelige huid. Hotelkussenslopen met 15 cm flap, drukknopen en 20 cm instopstrook voor nette afwerking. Luxe, ademend comfort voor een stijlvolle, zorgeloze nachtrust.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 45 cm |
| Afmeting | 240 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Oui |
| Couleur | Zwart |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% micropercal |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 100 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Matériau | Micropercal |
| Materiaal bovenzijde | 100% Micropercal Satijn |
| Materiaal Onderzijde | 100% Micropercal Satijn |
| Marque | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm Klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type dekbedovertrek | Effen |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.