Beauty Skin Care Dekbedovertrek Zilver 140 x 220
€ 19,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Sleeptime Beauty Skin Care dekbedovertrek in rood – luxe, zacht 100% micropercal satijn (100 GSM). Ademend, anti-allergisch en koel op de huid. Hotelstijl kussenslopen (15 cm flap), drukknopen en 20 cm instopstrook. Technische lengte 220 cm. Ideaal voor jou.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 140 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% micropercal |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 100 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Materiaal | Micropercal |
| Materiaal bovenzijde | 100% micropercal satijn |
| Materiaal Onderzijde | 100% micropercal satijn |
| Merk | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type dekbedovertrek | Effen |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.