Beauty Skin Care dekbedovertrek zwart 200×220
€ 24,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Geef je slaapkamer een elegante touch met het rode Sleeptime Beauty Skin Care dekbedovertrek. 100% micropercal satijn voelt heerlijk zacht en koel, ademend en anti‑allergeen. Hotelkussenslopen (15 cm flap), drukknopen en brede instopstrook (20 cm) zorgen voor luxe comfort en een nette uitstraling.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 40 cm |
| Afmeting | 200 x 200/220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Oui |
| Couleur | Zwart |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% micropercal |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 100 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Matériau | Micropercal |
| Materiaal bovenzijde | 100% Micropercal Satijn |
| Materiaal Onderzijde | 100% Micropercal Satijn |
| Marque | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm Klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type dekbedovertrek | Effen |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.