Bill wit 140 x 220
€ 44,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Dreamhouse Wild Bill dekbedovertrek van 100% katoen-satijn (T200): zacht, ademend en luxueus. Dubbelzijdig met bloemprint en lichtroze uni, inclusief kussenslopen met hotelsluiting. Extra lange instopstrook met drukknopen, antiallergisch, was- en drogerbestendig — perfect voor een romantische slaapkamer.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 140 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Ja |
| Geschikt voor wasdroger | Ja |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoensatijn |
| Kwaliteitskenmerk 2 | T200 |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Materiaal | Katoensatijn |
| Materiaal bovenzijde | 100% katoensatijn |
| Materiaal Onderzijde | 100% katoensatijn |
| Merk | Droomhuis |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 240 cm |
| Type dekbedovertrek | Bovenzijde bedrukt / Onderzijde uni |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Luxe Satijn |
| Uniek verkoopargument 2 | Hoge kwaliteit |
| Uniek verkoopargument 3 | Modieuze prints |
| Wasbaar | Ja |
| Wasbaar bij | 60 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.