Dubbel jersey 220 g/m² hoeslaken grijs 160/180 x 200/220
€ 34,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Dreamhouse Double Jersey hoeslaken — heerlijk zacht 100% jersey-katoen, ademend en vochtabsorberend. Beschermt je matras, anti-allergisch en wasbaar tot 60°C. Elastische rand voor perfecte pasvorm tot 40 cm hoekhoogte. Koel in zomer, warm in winter. Stijlvolle, neutrale kleur voor elke slaapkamer.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 250 × 300 × 50 cm |
| Afmeting | 160/180 x 200/220 |
| Anti-huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Hoekhoogte | 40 cm |
| Couleur | Grijs |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoen |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 200 g/m² |
| Marque | Droomhuis |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Uniek verkoopargument 1 | Heerlijk Zacht |
| Uniek verkoopargument 2 | Geschikt voor Boxsprings en matrassen |
| Uniek verkoopargument 3 | rekbaar katoen |
| Foto 1 | https://d147a5vd7kzml6.cloudfront.net/img/royaltextile_nl/2282/1000x/resize:normal/8717703801804.jpg |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.