Velvet Band Taupe 240 x 220
€ 29,95 incl. BTW
Uitverkocht
Ontvang een e-mail als de voorraad weer is aangevuld
Toevoegen aan verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijst
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Geef je slaapkamer een chique, warme touch met het Sleeptime Velvet band-dekbedovertrek in taupe. Fluweelzachte velvetband met carré-stiksel, hotel-chique uitstraling, extra instopstrook (220 cm) met drukknopen. Anti-allergisch, onderhoudsvriendelijk en Oeko-Tex/BSCI-gecertificeerd.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 45 cm |
| Afmeting | 240 x 220 |
| Anti-allergisch | Ja |
| Geschikt voor wasdroger | Ja |
| Kleur | Taupe |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% fluweel van polyester |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 200 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Materiaal bovenzijde | Microvezel |
| Materiaal Onderzijde | Microvezel |
| Merk | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Luxe fluwelen band |
| Uniek verkoopargument 2 | Fluweelzacht |
| Uniek verkoopargument 3 | Vierkant gestikt |
| Wasbaar | Ja |
| Wasbaar bij | 40 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.