Katoenen hoeslaken crème 140 x 200
€ 18,50 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Heerlijk zacht Dreamhouse hoeslaken van 100% glad katoen. Ademend, huidvriendelijk en anti-allergisch, met elastische rand voor perfecte pasvorm tot 30 cm. Kreukvrij, wasbaar op 40°C — in crème, ideaal voor je boxspring of matras.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 370 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 140 x 200 |
| Anti-huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Hoekhoogte | 30 cm |
| Couleur | Crème |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoen |
| Matériau | Katoen |
| Marque | Droomhuis |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Uniek verkoopargument 1 | Heerlijk Zacht |
| Uniek verkoopargument 2 | Geschikt voor Boxsprings en matrassen |
| Uniek verkoopargument 3 | Hoogwaardig glad katoen |
| Foto 1 | https://d147a5vd7kzml6.cloudfront.net/img/royaltextile_nl/3107/6653x/resize:normal/8718309336332.jpg |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.