Katoenen Hoeslaken Wit 90 x 200
€ 14,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Zacht 100% glad katoen hoeslaken van Dreamhouse — ademend, anti-allergisch en anti-huisstofmijt. Elastische rand past op matrassen tot 30 cm. Strijkvrij en drogerbestendig, wasbaar op 40°C. Neutrale witte kleur, ideaal voor boxsprings en dagelijks comfort — perfect voor jouw welverdiende nachtrust.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 370 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 90 x 200 |
| Anti-huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Hoekhoogte | 30 cm |
| Couleur | Blanc |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoen |
| Matériau | Katoen |
| Marque | Droomhuis |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Uniek verkoopargument 1 | Heerlijk Zacht |
| Uniek verkoopargument 2 | Geschikt voor Boxsprings en matrassen |
| Uniek verkoopargument 3 | Hoogwaardig glad katoen |
| Foto 1 | https://d147a5vd7kzml6.cloudfront.net/img/royaltextile_nl/3088/6653x/resize:normal/8718309336196.jpg |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.