Magische Bloem Paars 140 x 220
€ 16,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Breng sfeer met het Sleeptime Elegance Dark Flower dekbedovertrek: zachte 80% katoen/20% polyester, zwarte achtergrond met witte bloemen, inclusief kussenslopen, drukknoopsluiting en extra lange instopstrook. Kreuk- en anti-allergisch, wasbaar op 40°C. Perfect voor jouw slaapkamer. Maat 140×220.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 140 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Oui |
| Geschikt voor wasdroger | Oui |
| Inclusief slopen | Oui |
| Couleur | Paars |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 80% katoen / 20% polyester |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 150 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Matériau | Polyester / Katoen |
| Materiaal bovenzijde | 80% katoen / 20% polyester |
| Materiaal Onderzijde | 80% katoen / 20% polyester |
| Marque | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm Klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type dekbedovertrek | Tweezijdig bedrukt |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Strijkvrij |
| Uniek verkoopargument 2 | Leuke prints |
| Uniek verkoopargument 3 | geweven katoen |
| Wasbaar | Oui |
| Wasbaar op | 40 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.