Martina Zwart 240 x 200/220
€ 59,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Dreamhouse satijn dekbedovertrek voor jou, 100% katoensatijn: zijdezacht, ademend en anti-allergisch. Extra lange instopstrook met drukknopen houdt alles op z’n plek. Inclusief kussenslopen met hotelsluiting. Kreuk- en strijkvrij, geschikt voor de droger. Luxe zwart voor een elegante slaapkamer.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 240 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-huisstofmijt | Ja |
| Anti-allergisch | Ja |
| Inclusief slopen | Ja |
| Kleur | Noir |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoensatijn |
| Kwaliteitskenmerk 2 | T210 |
| Materiaal | Katoensatijn |
| Materiaal bovenzijde | 100% katoensatijn |
| Materiaal Onderzijde | 100% katoensatijn |
| Merk | Droomhuis |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 240 cm |
| Type dekbedovertrek | Bovenzijde bedrukt / Onderzijde uni |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Foto 1 | |
| Foto 2 | |
| Foto 3 | |
| Foto 4 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.