Molton hoeslaken 90/100 x 220
€ 13,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Dreamhouse molton hoeslaken — vochtabsorberend, anti-huisstofmijt en hypoallergeen. 80% katoen/20% polyester, 160 g/m², rondom elastiek en hoekhoogte 30 cm. Wasbaar tot 40°C. Beschermt je matras en zorgt voor een frisse, hygiënische nachtrust.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 370 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 90/100 x 220 |
| Anti huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Hoekhoogte | 30 cm |
| Couleur | Blanc |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 80% katoen, 20% polyester |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 160 g/m² |
| Matériau | molton |
| Marque | Droomhuis |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Type hoeslakenbevestiging | Elastiek in hoeken |
| Uniek verkoopargument 1 | Vochtabsorberend |
| Uniek verkoopargument 2 | Beschermt je matras |
| Uniek verkoopargument 3 | Mooie kwaliteit |
| Waterdicht | Non |
| Foto 1 | https://d147a5vd7kzml6.cloudfront.net/img/royaltextile_nl/329/4650x/resize:normal/8717703805499.jpg |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.