Mousseline groen 160 x 200 | Matrasdikte 30
€ 34,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Dreamhouse stretch hoeslaken 160 x 200 cm, hoekhoogte 30 cm, heerlijk zacht groen. 100% katoen mousseline boven, T180 onder, 200 GSM. Anti-huisstofmijt en anti-allergisch. Geschikt voor boxspring en matras. Wasbaar op 40°C, drogerbestendig. 2 jaar garantie.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 40 cm |
| Afmeting | 160 x 200 |
| Anti-huisstofmijt | Ja |
| Anti-allergisch | Ja |
| Fabrieksgarantietermijn | 2 ans |
| Geschikt voor wasdroger | Ja |
| Hoekhoogte | 30 cm |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoen |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 200 g/m² |
| Materiaal bovenzijde | mousseline katoen |
| Materiaal Onderzijde | 100% katoen T180 |
| Merk | Droomhuis |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Uniek verkoopargument 1 | Heerlijk Zacht |
| Uniek verkoopargument 2 | Geschikt voor boxsprings en matrassen |
| Uniek verkoopargument 3 | Stretch katoen |
| Wasbaar | Ja |
| Wasbaar bij | 40 °C |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.