
Orthopedisch Aloë Vera Viscogel Kussen
€ 49,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Voor haar: luxe slaapcomfort met dit ergonomische Dreamhouse‑kussen — visco‑gel traagschuimblok voor drukverlaging, Aloë Vera jacquardtijk en ademende binnenhoes. Anti‑allergisch, wasbaar (30°C), afneembare tijk; 70×40×12 cm. Stevig, orthopedisch en geschikt voor alle slaaphoudingen. 2 jaar garantie.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 400 × 350 × 50 cm |
| Afmeting | 70 x 40 x 12 |
| Anti-allergisch | Oui |
| Ergonomisch | Oui |
| Fabrieksgarantietermijn | 2 ans |
| Geschikt voor wasdroger | Oui |
| Hoogte kussen | kaksteist |
| Couleur | Blanc |
| Matériau | Aloë vera / traagschuim |
| Materiaal binnenhoes | 100% polyester jersey van 90 gsm |
| Materiaal bovenzijde | 100% polyester, dubbelgebreide jacquardtijk van 250 g/m² met Aloë vera-behandeling |
| Materiaal Onderzijde | 100% polyester, dubbelgebreide jacquardtijk van 250 g/m² met Aloë vera-behandeling |
| Vulmateriaal | 100% Viscogel traagschuimblok (1 stuk) |
| Marque | Droomhuis |
| Navulbaar | Oui |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Stevigheid van het kussen | Stevig |
| Tijk | 100% polyester, dubbelgebreide jacquardtijk van 250 g/m² met Aloë vera-behandeling |
| Tijk afneembaar | Oui |
| Kussentype | Orthopedisch |
| Uniek verkoopargument 1 | Behandeld met aloë vera |
| Uniek verkoopargument 2 | Natuurlijke vezels |
| Uniek verkoopargument 3 | Drukverlagend traagschuim |
| Vulgewicht | 1500 gram |
| Wasbaar | Oui |
| Wasbaar op | 30 |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 | https://d147a5vd7kzml6.cloudfront.net/img/royaltextile_nl/1293/5304x/resize:normal/8720105643323.jpg |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.