Percale Katoen-touch 4-Seizoenen Dekbed Wit – 200×200
€ 139,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Primaviera Deluxe Percal Katoen Touch 4‑seizoenen dekbed — luxe, huidvriendelijk en anti‑allergisch. Percalkatoenen tijk (T233), lichte ECODOWN‑vulling, twee deelbaar met drukknopen voor zomer, herfst of samen winter. Ademend, vochtregulerend en wasbaar op 40°C. Perfect voor jou: comfortabel slapen, het hele jaar.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 400 × 350 × 50 cm |
| Anti-huisstofmijt | Ja |
| Anti-allergisch | Ja |
| Dekbeddikte | 2+2,5 cm |
| Fabrieksgarantietermijn | 2 ans |
| Geschikt voor wasdroger | Non |
| Tijk | 100% perkal katoen T233 TC |
| Vulgewicht | 200+300 g/m² |
| Warmteklasse | 3+4 |
| Vulling | |
| Seizoen |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.