Satijnen Hoeslaken Zwart 70 x 200
€ 19,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Primaviera Deluxe katoensatijnen hoeslaken — zijdezacht, koel en ademend. Voegt elegantie toe aan jouw slaapkamer en blijft dankzij elastische rand op matrassen tot 30 cm zitten. Anti‑allergisch, Oeko‑Tex, kleurvast door reactief wassen. Machinewasbaar; verkrijgbaar in meerdere kleuren.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 370 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 70 x 200 |
| Anti-huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Hoekhoogte | 30 cm |
| Couleur | Zwart |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoensatijn |
| Kwaliteitskenmerk 2 | T210 |
| Matériau | Katoen satijn |
| Marque | Primaviera Luxe |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Uniek verkoopargument 1 | Reactief gewassen |
| Uniek verkoopargument 2 | Zacht, glad, ademend en licht glanzend |
| Uniek verkoopargument 3 | Vrij van schadelijke stoffen en huidvriendelijk |
| Foto 1 | https://d147a5vd7kzml6.cloudfront.net/img/royaltextile_nl/5702/3500x/resize:normal/8720105609459.jpg |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.