Satin Point marineblauw 140 x 220 cm
€ 17,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Zensation Hotel Satin Point dekbedovertrek (140×220) in navy: 100% micropercal met embossed glans, hotelkwaliteit en zacht, soepel gevoel. Inclusief kussensloop, drukknopen en doorlopende instopstrook. Kreukarm, wasbaar op 40°C en geschikt voor droger—stijlvol comfort voor jou elke nacht.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 140 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Ja |
| Geschikt voor wasdroger | Ja |
| Inclusief slopen | Ja |
| Kleur | Marineblauw |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% micropercal |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 75 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Materiaal | Micropercal |
| Materiaal bovenzijde | 100% micropercal |
| Materiaal Onderzijde | 100% micropercal |
| Merk | Zensatie |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type dekbedovertrek | Geëmbosseerd |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Effen ontwerp |
| Uniek verkoopargument 2 | Diepdrukontwerp |
| Uniek verkoopargument 3 | Makkelijk wasbaar |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.