Teddy hoeslaken taupe 180 x 200
€ 24,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Het Sleeptime Teddy hoeslaken is heerlijk zacht en warm — 100% Teddy polyester (200 gsm). Antiallergisch, strijkvrij, wasbaar op 40°C en drogerbestendig. Hoekhoogte 30 cm, lengte 200 cm; verkrijgbaar in diverse breedtes en kleuren. Perfect voor jouw knusse nachten.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 370 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 180 x 200 |
| Anti-huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Fabrieksgarantietermijn | 2 ans |
| Geschikt voor wasdroger | Oui |
| Hoekhoogte | 30 cm |
| Couleur | taupe |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% teddy polyester |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 200 g/m² |
| Marque | Slaaptijd |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Uniek verkoopargument 1 | gezellig |
| Uniek verkoopargument 2 | Heerlijk zacht |
| Uniek verkoopargument 3 | 100% teddy |
| Wasbaar | Oui |
| Wasbaar op | 40 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.