Topper satijnen hoeslaken crème 90 x 220
€ 22,95 incl. BTW
Uitverkocht
Ontvang een e-mail als de voorraad weer is aangevuld
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Primaviera Deluxe topperhoeslaken van soepel katoensatijn: zijdezacht, licht glanzend en ademend voor koele, comfortabele nachten. Elastische rand voor perfecte pasvorm van jouw topper (tot 30 cm). Anti-huisstofmijt, huidvriendelijk en duurzaam. Wasbaar op 40 °C. Verkrijgbaar in diverse kleuren en maten.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 370 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 90 x 220 |
| Anti-huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Hoekhoogte | 15 cm |
| Couleur | Crème |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoensatijn |
| Kwaliteitskenmerk 2 | T210 |
| Matériau | Katoen satijn |
| Marque | Primaviera Luxe |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Uniek verkoopargument 1 | Reactief gewassen |
| Uniek verkoopargument 2 | Zacht, glad, ademend en licht glanzend |
| Uniek verkoopargument 3 | Vrij van schadelijke stoffen en huidvriendelijk |
| Foto 1 | https://d147a5vd7kzml6.cloudfront.net/img/royaltextile_nl/6104/3500x/resize:normal/8720105610202.jpg |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.