Topper Satijnen Hoeslaken Zand 160 x 200
€ 32,50 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Zacht katoensatijn topper hoeslaken — zijdezacht, licht glanzend en ademend. Straalt chique eenvoud uit, blijft strak zitten dankzij elastische rand (geschikt tot 30 cm). Anti-allergisch, wasbaar op 40°C. Verkrijgbaar in fijne kleuren; duurzaam, comfortabel en ideaal voor heerlijke nachten.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 370 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 160 x 200 |
| Anti-huisstofmijt | Ja |
| Anti-allergisch | Ja |
| Geschikt voor wasdroger | Ja |
| Hoekhoogte | 15 cm |
| Kleur | Zand |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoensatijn |
| Kwaliteitskenmerk 2 | T210 |
| Materiaal | Katoensatijn |
| Merk | Primaviera Luxe |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Type hoeslakenbevestiging | Elastiek in de hoeken |
| Uniek verkoopargument 1 | Reactief gewassen |
| Uniek verkoopargument 2 | Geschikt voor oplegmatrassen tot 12 cm |
| Uniek verkoopargument 3 | Dichtgeweven |
| Wasbaar | Ja |
| Wasbaar bij | 40 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.