Tushy groen 240 x 200/220
€ 24,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Voor een zachte, zorgeloze nachtrust: Sleeptime dekbedovertrek 240×220 cm met 2 kussenslopen (hotelflap), 100% microvezel (100% polyester, 90 GSM). Anti-allergisch, kleurvast en heerlijk zacht. Drukknopen, 20 cm instopstrook over volle breedte. Wasbaar op 40°C, drogerbestendig, 2 jaar garantie.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 30 cm |
| Aantal kussenslopen | 2 |
| Afmeting | 240 x 220 |
| Anti-allergisch | Ja |
| Fabrieksgarantietermijn | 2 ans |
| Geschikt voor wasdroger | Ja |
| Inclusief slopen | Ja |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% microvezel |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 90 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Materiaal bovenzijde | 100% polyester |
| Materiaal Onderzijde | 100% polyester |
| Merk | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Haarscherpe prints |
| Uniek verkoopargument 2 | Kleurvast |
| Uniek verkoopargument 3 | Heerlijk zacht |
| Wasbaar | Ja |
| Wasbaar bij | 40 graden |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.