Uni Satijn Dekbedovertrek Antraciet 240 x 200/220
€ 69,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Primaviera Deluxe Uni Satin dekbedovertrek — 100% katoen-satijn (T210). Superzacht, glad en licht glanzend voor een luxe hotelgevoel. Ademend, antiallergisch, Oeko‑Tex gecertificeerd. Inclusief kussenslopen, drukknopen en instopstrook; wasbaar op 60°C en geschikt voor de droger.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 40 cm |
| Afmeting | 240 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Ja |
| Kleur | Antraciet |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoensatijn |
| Kwaliteitskenmerk 2 | T210 |
| Materiaal | Katoensatijn |
| Materiaal bovenzijde | 100% katoensatijn |
| Materiaal Onderzijde | 100% katoensatijn |
| Merk | Primaviera Luxe |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 240 cm |
| Type dekbedovertrek | Effen |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.