Vardo Wit 140 x 220
€ 14,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Perfect voor haar: zacht, kleurvast dekbedovertrek 140×220 met 2 kussenslopen (60×70). 100% microvezel (90 GSM), anti-allergisch, instopstrook 20 cm over gehele breedte, drukknopen en hotelsluiting. Haarscherpe prints, wasbaar op 40°C. Merk Sleeptime. Wit.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,001 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 140 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Oui |
| Inclusief slopen | Oui |
| Couleur | Blanc |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% Microvezel |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 90 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Materiaal bovenzijde | 100% Microvezel |
| Materiaal Onderzijde | 100% Microvezel |
| Marque | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm Klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Haarscherpe prints |
| Uniek verkoopargument 2 | Kleurvast |
| Uniek verkoopargument 3 | Heerlijk zacht |
| Wasbaar | Oui |
| Wasbaar op | 40 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 | |
| Foto 2 | |
| Foto 3 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.