Velvet pintuck roze 140 x 200/220
€ 24,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Fluweelzacht dekbedovertrek (140×220) voor jou: 100% velvet bovenlaag, microfiber onderzijde, chique diamant-pintuck, inclusief kussensloop met hotelsluiting. Anti-allergisch, wasbaar op 40°C, kreukvrij. Verantwoord geproduceerd (BSCI & Oeko‑Tex). Roze — elegant en heerlijk comfortabel.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 30 cm |
| Aantal kussenslopen | 1 |
| Afmeting | 140 x 220 |
| Afmeting kussenslopen | 60 x 70 cm |
| Anti-allergisch | Ja |
| Kleur | Roze |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% polyester (fluweel) |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 200 g/m² |
| Materiaal | Fluweel |
| Materiaal bovenzijde | 100% polyester (fluweel) |
| Materiaal Onderzijde | 100% micropercal |
| Merk | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | 20 cm |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm klep |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type dekbedovertrek | Effen |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Fluweelzacht |
| Uniek verkoopargument 2 | Chique ontwerp |
| Uniek verkoopargument 3 | Luxe verpakking |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.