Enkel jersey 135 g hoeslaken zwart 140 x 200
€ 13,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Zacht Dreamhouse enkel jersey hoeslaken van 100% gebreid katoen (135 GSM). Elastisch rondom, geschikt voor matrassen en boxsprings, hoekhoogte 30 cm (grote maten 40 cm). Ademend, antiallergisch, kreukvrij en wasbaar tot 60°C. Kies jouw maat en kleur.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 370 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 140 x 200 |
| Anti-huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Hoekhoogte | 30 cm |
| Couleur | Zwart |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoen |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 135 g/m² |
| Marque | Droomhuis |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Uniek verkoopargument 1 | Heerlijk Zacht |
| Uniek verkoopargument 2 | Geschikt voor Boxsprings en matrassen |
| Uniek verkoopargument 3 | rekbaar katoen |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.