Velvet band roze 240 x 220
€ 29,95 incl. BTW
Op voorraad
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Sleeptime Velvet band dekbedovertrek — luxe, fluweelzacht roze met carré-gestikte velvetband. Hotel-chique uitstraling, extra instopstrook (20 cm) met drukknopen, anti-allergisch, wasbaar tot 40°C en geschikt voor droger. Inclusief kussenslopen, 240×220 cm. Duurzaam en huidvriendelijk (Oeko‑Tex, BSCI).
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 45 cm |
| Afmeting | 240 x 220 |
| Anti-allergisch | Oui |
| Geschikt voor wasdroger | Oui |
| Couleur | Roze |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% polyesterfluweel |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 200 g/m² |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Materiaal bovenzijde | Microvezel |
| Materiaal Onderzijde | Microvezel |
| Marque | Slaaptijd |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Speciaal voor kinderen | Oui |
| Technische lengte | 220 cm |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Luxe fluwelen band |
| Uniek verkoopargument 2 | Fluweelzacht |
| Uniek verkoopargument 3 | vierkant doorgestikt |
| Wasbaar | Oui |
| Wasbaar op | 40 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 | fluwelen band roze |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.