Topper Satijn Hoeslaken Antraciet 90 x 200
€ 19,95 incl. BTW
Uitverkocht
Ontvang een e-mail als de voorraad weer is aangevuld
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Primaviera Deluxe topperhoeslaken van zijdezacht katoensatijn — zacht, licht glanzend en ademend. Past op matrassen tot 30 cm en zit strak dankzij elastische rand. Anti-huisstofmijt, huidvriendelijk, wasbaar op 40°C. Verkrijgbaar in meerdere kleuren; luxe, duurzame kwaliteit voor jouw slaapkamer.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 370 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 90 x 200 |
| Anti-huisstofmijt | Oui |
| Anti-allergisch | Oui |
| Hoekhoogte | 15 cm |
| Couleur | Antraciet |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoensatijn |
| Kwaliteitskenmerk 2 | T210 |
| Matériau | Katoen satijn |
| Marque | Primaviera Luxe |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Uniek verkoopargument 1 | Reactief gewassen |
| Uniek verkoopargument 2 | Zacht, glad, ademend en licht glanzend |
| Uniek verkoopargument 3 | Vrij van schadelijke stoffen en huidvriendelijk |
| Foto 1 | https://d147a5vd7kzml6.cloudfront.net/img/royaltextile_nl/6014/3500x/resize:normal/8720105610059.jpg |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.