Uni-satijn dekbedovertrek zand 200 x 200/220
€ 59,95 incl. BTW
Uitverkocht
Ontvang een e-mail als de voorraad weer is aangevuld
Toevoegen aan verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijst
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Primaviera Deluxe Uni Satin dekbedovertrek — 100% katoensatijn T210. Superzacht, glad met lichte glans voor hotelgevoel. Ademend, antiallergisch en Oeko‑Tex, kreukvrij, wasbaar tot 60°C en geschikt voor droger. Inclusief kussenslopen, drukknopen en extra instopstrook. Voel je elke nacht verwend.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 270 × 40 cm |
| Afmeting | 200 x 200/260 |
| Afmeting kussenslopen | 80 x 80 cm |
| Anti-allergisch | Ja |
| Geschikt voor wasdroger | Ja |
| Kleur | Zand |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% katoensatijn |
| Kwaliteitskenmerk 2 | T210 |
| Lengte instopstook | 20 cm |
| Materiaal | Katoensatijn |
| Materiaal bovenzijde | 100% katoensatijn |
| Materiaal Onderzijde | 100% katoensatijn |
| Merk | Primaviera Luxe |
| Sluiting dekbedovertrek | Drukknopen |
| Sluiting kussensloop | Hotelsluiting – 15 cm klep |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Technische lengte | 240 cm |
| Type dekbedovertrek | Effen |
| Type instopstrook | Over de gehele breedte |
| Uniek verkoopargument 1 | Luxe Satijn |
| Uniek verkoopargument 2 | Hoge kwaliteit |
| Uniek verkoopargument 3 | Modern |
| Wasbaar | Ja |
| Wasbaar bij | 40 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.