Velvet hoeslaken zwart 160 x 200
€ 26,99 incl. BTW
Uitverkocht
Ontvang een e-mail als de voorraad weer is aangevuld
Toevoegen aan verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijst
Waarom bestellen bij Zyssa?
- Direct uit voorraad leverbaar
- Snel verzonden – meestal binnen 1 werkdag onderweg
- 30 Dagen bedenktijd
- Veilig betalen met iDEAL, Apple Pay en creditcard
- Lid van WebwinkelKeur – betrouwbaar en transparant
Beschrijving
Sleeptime Velvet hoeslaken — 100% velvet polyester (200 gsm), heerlijk zacht, soepel en warm. Met 30 cm hoekhoogte blijft het perfect zitten. Strijkvrij, anti-allergisch, drogerbestendig en wasbaar op 40°C. Makkelijk in onderhoud en 2 jaar fabrieksgarantie — ideaal voor jouw comfortabele slaapkamer.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 370 × 270 × 30 cm |
| Afmeting | 160 x 200 |
| Anti-huisstofmijt | Ja |
| Anti-allergisch | Ja |
| Fabrieksgarantietermijn | 2 ans |
| Geschikt voor wasdroger | Ja |
| Hoekhoogte | 30 cm |
| Kleur | Noir |
| Kwaliteitskenmerk 1 | 100% polyester (fluweel) |
| Kwaliteitskenmerk 2 | 200 g/m² |
| Materiaal | Fluweel |
| Merk | Slaaptijd |
| Speciaal voor kinderen | Non |
| Uniek verkoopargument 1 | Warm voor de winter |
| Uniek verkoopargument 2 | Zacht en soepel |
| Uniek verkoopargument 3 | Vochtabsorberend |
| Wasbaar | Ja |
| Wasbaar bij | 40 graden |
| Wasvoorschrift | Zie waslabel |
| Foto 1 |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.